AKTUÁLNE JE KAPACITA NA VÝŽIVOVÝ COACHING NAPLNENÁ

Ďalšie voľné miesta sa budú otvárať v septembri 2024.

Zapísaním sa na čakaciu listinu si vieš zabezpečiť svoje miesto pri najbližšom otváraní.
Akadémia výživy intenzívny mesačný výživový coaching

INTENZÍVNY INDIVIDUÁLNY

COACHING

ZÁKLADNÁ ŠKOLA VÝŽIVY

Učenie sa, ako jesť, sprievod a podpora pri postupnom zapájaní doporučení, udržateľné zmeny, intenzívna komunikácia.

dĺžka spolupráce: 12 týždňov + kontrola po mesiaci
VSTUPNÉ SEDENIE

osobne v Prešove / online, odober anamnézy

SLEDOVANIE

sledovací týždeň – sleduje sa výživa a každodenný režim

SPRACOVANIE

komplexná analýza stravovacieho a celkového režimu

ZAPOJENIE DO APLIKÁCIE

miesto pre predávanie informácií, prehľadových PDF a individualizovaných videí
sledovanie každodennosti a progresu

NASTAVENIE PLÁNU

predstavenie konkrétnych krokov

SPRIEVOD A PODPORA PRI ZAPÁJANÍ DOPORUČENÍ

každý týždeň aktuálne doporučenia na základe spätnej väzby a zhodnotenie progresu
postupné predávanie informácií, praktických zručností a vedomostí
intenzívna komunikácia
spoločné učenie sa a trénovanie nových zvykov
základy každodennej výživy podporujúcej zdravie

ZÁVER A DLHODOBÝ PLÁN

výstupné zhodnotenie
spoločné nastavenie dlhodobého plánu
dohoda na kontrolnej konzultácii

387 €

12 týždňov + kontrola mesiac po skončení

32 € na týždeň || cena zodpovedajúca 1 tréningu s osobným trénerom

4,6 € na deň || cena 1 pumpkin latté

OPISUJEM TEBA?

Máš náročnú prácu a je zázrak, že si vôbec túto stránku otvoril/a.

Chceš sa naučiť jesť.

Chceš sa cítiť dobre.

Chceš prerušiť kolobeh diét raz a navždy.

Chceš schudnúť.

Nechceš, aby ti ušiel potenciál výživy.

Chceš byť ten človek, ktorý sa stará o svoje zdravie.

Stojíš pred regálom a nevieš, čo si kúpiť.

Si doma s deťmi a nevieš, čo skôr a či vôbec dočítaš tento text do konca.

Športuješ a nevieš, ako máš jesť.

TOTO JE TVOJA ŠANCA KONEČNE SI VYRIEŠIŤ VÝŽIVU

Zaži ten skvelý pocit, keď nemusíš rozmýšľať nad tým, čo si dať, či je to ok, čo si dám na večeru alebo čo si dám ráno, keď zaspím do práce.

Zaregistruješ sa prihlásením sa na vstupnú konzultáciu.

ČO HOVORIA KLIENTI

NIE SI SI ISTÝ/ISTÁ?

Rada ti zdarma a nezáväzne poradím.

Spolu sa pozrieme na to, ako tvoja cesta za „už nemusím riešiť výživu“ môže vyzerať.

REFERENCIE

"Ako fyzioterapeut/tréner a amatérsky cyklista som si myslel ze čo to o strave viem ale chýbal mi v nej systém. Tak som sa dal do spolupráce s Lenkou a zistil som že o strave vlastne neviem vôbec nič. Spolupráca s Lenkou nekončila jedálničkom (ako 99% vyživových poradcov) ale prebiehala formou coachingu. A cieľom bolo aby som to vedel využiť sám v každodennom živote. S Lenkou som absolvoval viac ako polročnú spoluprácu počas ktorej mi bola kedykoľvek k dispozícii. Zmenila nie len moje stravovacie návyky ale celkový postoj k strave. V mojom prípade prípade hrala výživa veľmi náročnú a dôležitú úlohu keďže som musel byť schopný prijať veľké množstvo kalórii (6-7tis) a ešte to aj správne načasovať aby som nebol na tréningu unavený alebo príliš najedený a ideálne aj schudnúť. Spolu s Lenkou sa nám podarilo dosiahnuť všetky ciele. Zo spolupráce si odnášam vedomosti na celý život, ktoré ma v stravovaní nijak neobmedzujú ale naopak mi pomáhajú zlepšovať výkon každý jeden deň. Odporúčam ju každému od bežných ľudí až po profesionálynch športovcov."

Martin, fyzioterapeut/tréner/cyklista

"S Lenkou som absolvovala mesačný coaching, čo bola vynikajúca investícia do seba a celkového životného štýlu. Na úvodnom stretnutí si ma pozorne vypočula, veľa sa pýtala a spoločne sme si stanovili reálny cieľ, ktorý viem aplikovať nielen krátkodobo, ale prakticky na celý život. Komunikovali sme prevažne online, čo mi vyhovovalo, ale hneď na začiatku mi Lenka povedala, že nebude problém sa aj osobne stretnúť. Využívali sme aplikácie, videá a PDF-ká, čo mne osobne veľmi vyhovovalo, lebo som sa vedela ku všetkému vrátiť a dostať informácie do hlavy. Lenkin prístup bol skvelý. Povzbudila keď bolo potrebné, zodpovedala mi všetky otázky, veľa vecí objasnila a zjednodušila. Nehovoriac o tom, že jej ľudský prístup a milý úsmev ma viackrát povzbudili, že to nemám vzdávať, hlavne ak som mala zlý deň z hľadiska stravy. Lenkin mesačný coaching mi pomohol z dlhodobého hľadiska v tom, ako sa pozerať na svoju stravu a celkový životný štýl. Uvedomila som si, čo je pre moje celkové - psychické aj fyzické- zdravie podstatné. Žiadna zmena neprichádza jednoducho, presvedčenie musí ísť hlavne od seba. Ja som presvedčená bola a Lenka bola pre mňa výbornou voľbou, ktorú by som odporúčala každému, kto chce zmeniť svoj postoj k celkovému zdravému životnému štýlu z dlhodobého hľadiska."

Julka, lekárka

bol som skepticky voči "nejakým" vyživovým poradcom ale keď mi tréner odporučil Lenku Orlovsku a za 3 mesiace pod jej dozorom sa mi telo zmenilo nielen výzorovo ale aj na výsledkoch u lekára, môžem ju len a len odporúčať. ďakujem.

klient Martin

"So spoluprácou s Lenkou som veľmi spokojný. Neukázala mi len to, čo robím zle, ale hlavne ako to môžem robiť lepšie. Aj keď mám chuť na slané alebo sladké, vždy existujú zdravšie alenatívy. Celá spolupráca je založená na vysokej profesionalite, podložená kvalitným vzdelaním a skúsenosťami. Systém komunikácie a overovania progresu je skvele nastavený prostredníctvom relevantných softvérov, no stále s ústretovým a ľudským prístupom. Naučila ma princípy, z ktorých môžem čerpať po zvyšok života. PS: Ďakujem jej, že ma nenúti raňajkovať 🤭"

klient Jakub

Lenka, ja nemám na teba nič iné, ako len chválu a najlepšie slovo. Ísť k tebe na coaching bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Som ti vďačná za každé jedno slovo, každú jednú radu a čas. Si neskutočné ľudská, chápavá a sršíš pozitívnou ergiou. Leni, ešte raz ďakujem, okrem toho, že som pod tvojim vedením urobila progres a zainvestovala som do svojho psychického a fyzického zdravia, som spoznala osobu s obrovským srdiečkom. Ďakujem, budem odporúčať ďalej a každý, kto rozmýšľa nad spoluprácou s tebou a uvažuje aspoň trocha nad svojim zdravím, do toho, Lenka je tou správnou voľbou v každom smere. Ďakujem.

klientka

bol som skepticky voči "nejakým" vyživovým poradcom ale keď mi tréner odporučil Lenku Orlovsku a za 3 mesiace pod jej dozorom sa mi telo zmenilo nielen výzorovo ale aj na výsledkoch u lekára, môžem ju len a len odporúčať. ďakujem.

klient Martin

bol som skepticky voči "nejakým" vyživovým poradcom ale keď mi tréner odporučil Lenku Orlovsku a za 3 mesiace pod jej dozorom sa mi telo zmenilo nielen výzorovo ale aj na výsledkoch u lekára, môžem ju len a len odporúčať. ďakujem.

klient Martin

"Na Lenku som sa obrátila po dlhšom vnútornom boji sama so sebou - stravu som totiž dlhé roky vnímala v štýle “všetko alebo nič”, čo vyzeralo tak, že som buď jedla úplne nezmysly, lebo veď keď už som sa spustila, tak to nemá zmysel a treba sa prejesť poriadne, alebo som bola na opačnej strane extrému, že som mala naplánované všetko do poslednej bodky, odopierala som si sladké a jedla veci, ktoré mi až tak nechutili, ale považovala som ich za zdravé. Lenka je super človek, ktorý vás vníma veľmi individuálne a celý program prispôsobuje vášmu dennému režimu. Nedá vám len okopírovaný jedálniček, pretože vie, že potreby každého človeka sú odlišné a dovolím si použiť slovo, ktoré ma Lenka v obľube - dôležitý je kontext. Čo to znamená pochopíte v priebehu coachingu 🙂 Bohužiaľ to za vás nikto neodmaká, ale Lenka vám dá know-how, ktoré vám ostane do konca života a ak ho využijete, nájdete v stravovaní tiež slobodu a hlavne radosť aj zo sladkého bez výčitiek 🙂"

klientka Miška, farmaceutka

ZAČAŤ JE JEDNODUCHÉ

20 MIN HOVOR ZDARMA

Spolu sa pozrieme na to, čo hľadáš, aký typ spolupráce by bol pre teba najvhodnejší a či sme pre seba vhodní partneri.

PRVÉ SEDENIE

Po rezervácii termínu sa stretávame online alebo osobne v Prešove. Odoberiem si anamnézu, dôkladne si spolu prejdeme tvoj celkový režim, preferencie a možnosti.

PROCES

Po hĺbkovej analýze režimu a vypracovaní doporučení sa spolu púšťame do práce. Hľadáme systém, ktorý bude pre teba udržateľný.

MÁŠ OTÁZKY?

KONTAKTNÝ

FORMULÁR

JEDNODUCHO SA SPÝTAJ

20 MINÚTOVÉ

SEDENIE ZADARMO

ONLINE ALEBO OSOBNE