REFERENCIE KLIENTOV

AKADÉMIE VÝŽIVY

KLIENTOV ZA POSLEDNÝ ROK

EXTRÉMNYCH ZMIEN

HODÍN

venovaných klientom za posledný rok

"Ako fyzioterapeut/tréner a amatérsky cyklista som si myslel ze čo to o strave viem ale chýbal mi v nej systém. Tak som sa dal do spolupráce s Lenkou a zistil som že o strave vlastne neviem vôbec nič. Spolupráca s Lenkou nekončila jedálničkom (ako 99% vyživových poradcov) ale prebiehala formou coachingu. A cieľom bolo aby som to vedel využiť sám v každodennom živote. S Lenkou som absolvoval viac ako polročnú spoluprácu počas ktorej mi bola kedykoľvek k dispozícii. Zmenila nie len moje stravovacie návyky ale celkový postoj k strave. V mojom prípade prípade hrala výživa veľmi náročnú a dôležitú úlohu keďže som musel byť schopný prijať veľké množstvo kalórii (6-7tis) a ešte to aj správne načasovať aby som nebol na tréningu unavený alebo príliš najedený a ideálne aj schudnúť. Spolu s Lenkou sa nám podarilo dosiahnuť všetky ciele. Zo spolupráce si odnášam vedomosti na celý život, ktoré ma v stravovaní nijak neobmedzujú ale naopak mi pomáhajú zlepšovať výkon každý jeden deň. Odporúčam ju každému od bežných ľudí až po profesionálynch športovcov."

Martin, fyzioterapeut/tréner/cyklista

"S Lenkou som absolvovala mesačný coaching, čo bola vynikajúca investícia do seba a celkového životného štýlu. Na úvodnom stretnutí si ma pozorne vypočula, veľa sa pýtala a spoločne sme si stanovili reálny cieľ, ktorý viem aplikovať nielen krátkodobo, ale prakticky na celý život. Komunikovali sme prevažne online, čo mi vyhovovalo, ale hneď na začiatku mi Lenka povedala, že nebude problém sa aj osobne stretnúť. Využívali sme aplikácie, videá a PDF-ká, čo mne osobne veľmi vyhovovalo, lebo som sa vedela ku všetkému vrátiť a dostať informácie do hlavy. Lenkin prístup bol skvelý. Povzbudila keď bolo potrebné, zodpovedala mi všetky otázky, veľa vecí objasnila a zjednodušila. Nehovoriac o tom, že jej ľudský prístup a milý úsmev ma viackrát povzbudili, že to nemám vzdávať, hlavne ak som mala zlý deň z hľadiska stravy. Lenkin mesačný coaching mi pomohol z dlhodobého hľadiska v tom, ako sa pozerať na svoju stravu a celkový životný štýl. Uvedomila som si, čo je pre moje celkové - psychické aj fyzické- zdravie podstatné. Žiadna zmena neprichádza jednoducho, presvedčenie musí ísť hlavne od seba. Ja som presvedčená bola a Lenka bola pre mňa výbornou voľbou, ktorú by som odporúčala každému, kto chce zmeniť svoj postoj k celkovému zdravému životnému štýlu z dlhodobého hľadiska."

Julka, lekárka

"Na Lenku som sa obrátila po dlhšom vnútornom boji sama so sebou - stravu som totiž dlhé roky vnímala v štýle “všetko alebo nič”, čo vyzeralo tak, že som buď jedla úplne nezmysly, lebo veď keď už som sa spustila, tak to nemá zmysel a treba sa prejesť poriadne, alebo som bola na opačnej strane extrému, že som mala naplánované všetko do poslednej bodky, odopierala som si sladké a jedla veci, ktoré mi až tak nechutili, ale považovala som ich za zdravé. Lenka je super človek, ktorý vás vníma veľmi individuálne a celý program prispôsobuje vášmu dennému režimu. Nedá vám len okopírovaný jedálniček, pretože vie, že potreby každého človeka sú odlišné a dovolím si použiť slovo, ktoré ma Lenka v obľube - dôležitý je kontext. Čo to znamená pochopíte v priebehu coachingu 🙂 Bohužiaľ to za vás nikto neodmaká, ale Lenka vám dá know-how, ktoré vám ostane do konca života a ak ho využijete, nájdete v stravovaní tiež slobodu a hlavne radosť aj zo sladkého bez výčitiek 🙂"

Miška, farmaceutka

"So spoluprácou s Lenkou som veľmi spokojný. Neukázala mi len to, čo robím zle, ale hlavne ako to môžem robiť lepšie. Aj keď mám chuť na slané alebo sladké, vždy existujú zdravšie alenatívy. Celá spolupráca je založená na vysokej profesionalite, podložená kvalitným vzdelaním a skúsenosťami. Systém komunikácie a overovania progresu je skvele nastavený prostredníctvom relevantných softvérov, no stále s ústretovým a ľudským prístupom. Naučila ma princípy, z ktorých môžem čerpať po zvyšok života. PS: Ďakujem jej, že ma nenúti raňajkovať 🤭"

Jakub

SPOKOJNÍ KLIENTI

Zarezervuj si 20 minútový hovor zadarmo.

Prejdeme si spolu, čo hľadáš.

Nepotrebuješ nič, len si zarezervovať termín.

ZAČAŤ JE JEDNODUCHÉ

20 MIN HOVOR ZDARMA

Spolu sa pozrieme na to, čo hľadáš, aký typ spolupráce by bol pre teba najvhodnejší a či sme pre seba vhodní partneri.

PRVÉ SEDENIE

Po rezervácii termínu sa stretávame online alebo osobne v Prešove. Odoberiem si anamnézu, dôkladne si spolu prejdeme tvoj celkový režim, preferencie a možnosti.

PROCES

Po hĺbkovej analýze režimu a vypracovaní doporučení sa spolu púšťame do práce. Hľadáme systém, ktorý bude pre teba udržateľný.

MÁŠ OTÁZKY?

KONTAKTNÝ

FORMULÁR

JEDNODUCHO SA SPÝTAJ

20 MINÚTOVÉ

SEDENIE ZADARMO

ONLINE ALEBO OSOBNE